Magyar English Deutsch
RozáriumTűzoltószertárszekérkáptérfalumúzeumR1

MEGVÁLTOZOTT AZ ÓVODAI BEIRATÁS!!

2020.04.01.
FacebookTwitter
Küldés e-mailben Nyomtatás Keresés Vissza
MEGVÁLTOZOTT AZ ÓVODAI BEIRATÁS!!
Tisztelt Szülők!
Az emberi erőforrások minisztere – a koronavírus miatt kialakult vészhelyzetre való tekintettel -2020/2021. nevelési évre történő óvodai beiratkozások vonatkozásában egyedi eljárási szabályokat határozott meg.
 


Így óvodánkban is a személyes beiratkozás elmarad!
A felvételi körzetünkbe tartozó valamennyi, olyan gyermek, aki 2020. augusztus 31-ig betölti a 3. életévét automatikusan levelet kap április 21. után arról, hogy óvodánkba felvételt nyert.
Azoknak a gyermekeknek pedig, akik 2020 őszén vagy 2021 első felében töltik be a 3. életévüket, egy későbbi időpontban biztosítunk lehetőséget a beíratásra. Ennek időpontjáról Máriakálnok faceboock oldalán tájékozódhatnak.
Megértésüket köszönöm: Kótainé Rebek Erzsébet
Máriakálnok, 2020. 04. 02.